VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
BİZİMLƏ ƏLAQƏ QUR
YAZARLAR
UTV Info - utvinfo.org

@ Xəbər Tarixi : 06 Ekim 2019 23:39:50

0 Şərh

Dəfə Oxundu.

3-Türkiye Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri 14 Kasım’da sahiplerini buluyor

3-Türkiye Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri 14 Kasım’da sahiplerini buluyor.

BHS Group Atakan TAŞUR ve İstanbul Azerbaycan Dostluk Derneği’nin 3. kez düzenleyeceği Türkiye & Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri gecesi 14 Kasım perşembe akşamı ”Grand Hyatt İstanbul’da sahiplerini buluyor.
Bu sene 3. kez gerçekleştirilecek olan, 3.Türkiye & HYPERLINK "
http://www.hurriyet.com.tr/haberleri/azerbaycan" \t "_blank" Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri gecesi iki ülkenin Sanat,Siyaset,Spor ve İş Dünyası’nı bir arada buluşturmayı hedefliyor.
14 kasım Perşembe akşamı ödüllerin sahiplerini bulacağı gecede,’’İKİ DEVLET TEK MİLLET’’ duygusu iki ülkeye yansıtılacaktır. İki kardeş ülkenin bir arada buluşacağı bu anlamlı geceyi Azerbaycan’nın devlet kanalı AZ TV ekrana getirecektir.

Geçtiğimiz sene Aralık ayında 2.si düzenlenen Türkiye & Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri gecesi, birçok ünlü isimler ile iki ülkenin basınında büyük yankı uyandırmıştı. Bu önemli organizasyonun amacı; iki kardeş ülkenin enlerini bir arada toplayarak, birlik ve beraberliğimizi tüm Dünya’ya yaymaktır.Sanat, Siyaset, Spor ve İş Dünyası’nın en iyilerinin ödüllendirileceği geceye Azerbaycan’ın ve Türkiye’nin tanınmış simaları da gecede yer alacaktır. Geçen sene düzenlenen 2,kardeşlik ödüllerinde; Koray AVCI,Ebru YAŞAR, Emre KAYA, Tugba YURT, Hakan PEKER,Ömür GEDİK gibi ünlü isimler ödüle layik görülmüştü.
3.Türkiye & Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri gecesinin genel koordinatörlüğünü Evo Grup sahipleri Evren Yaşlak ve Evrim Yaşlak, Sanat koordinatörlüğünü Zeki SİNCAR prodüksiyon yaparken, sunuculuğunu da Merve AKINCI & Mert PALAVAROĞLU üstlenecektir.

UTVİNFO.ORG  İNFO AZERBAYCAN  / FARİDA NİZAMİKIZİ

 

Hələki Bu Xəbər Üçün Şərh Yoxdur
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BƏNZƏR XƏBƏRLƏR